V dnešních Krejzových si všimněte Romana Vojtka. V dost nečekané roli!

Diváci seriálu Krejzovi se můžou těšit na další ztřeštěnou postavu – hvězdu pop music Matěje Kopice, o kterého se postaral herec Roman Vojtek. Jeho hodně osobitý Matěj najde zalíbení v Dance Krejzové a dostat se k ní bude chtít hodně blízko. Nejlépe až do postele. Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Se sladkým políbením na tvář se probudí Ivana Korolová coby Danka ve své ložnici. Jenže háček je v tom, že usínala sama a Roman Vojtek se k ní přes noc vloupal, aby jí řekl, jak moc ji miluje. Vítaný ale rozhodně nebude, schytá pár facek a květinou, kterou chce Danku okouzlit, dostane pěkně po hlavě.

Podívejte se sami:

„Záběr této scény jsme museli pečlivě nazkoušet, protože kytka byla krásná, velká, drahá a jen jedna,“ prozrazuje herec, jak vznikala rvačka v ložnici. „Jak mě s ní Ivanka zflákala, tak ji totálně zničila a očesala. Byl jsem od ní špinavý nejen já, ale i celý pokoj. Udělala to tak senzačně, že celý štáb, včetně mne, se držel, aby se nesmál. Jakmile se řeklo stop, všichni propukli v hurónský smích.“ Tak nakonec dostala zpovykaná hvězda pěknou nakládačku. „On si totiž myslí, že všechny ženy, které chce, mu podlehnou. Ze začátku to tak vypadalo, Danka ho obdivovala, ale tím, jak se choval, se jí zprotivil, a bylo po námluvách. Takže ji začal malinko stalkovat,“ popisuje Roman setkání před kamerou se svou kolegyní, se kterou se neviděl poprvé. „Za Ivanku jsem rád, hráli jsme už spolu v jedné pohádce, a v muzikálu jsem jí dokonce hrál tatínka. A teď, vidíte!“

A protože by to nebyla pořádná krejzy rodina, tak jim do toho ještě po obýváku začne pobíhat opilý kůň, ze kterého Roman Vojtek jako Matěj moc radost nemá. Malý poník jménem Čertík se tak stal na chvíli hvězdou, před kterou měl respekt i Roman, ačkoliv už na koních jezdil nebo se s nimi při natáčení setkal. „Víte, mám z nich respekt, oni to vycítí a vůbec mě neposlouchají. Tady naštěstí žádné ježdění nehrozilo, jen krmení. Z talířku mi jedl jablka, ale přání bylo, aby to tak nehltal. No, vysvětlete mu to…“ prozrazuje Roman, jak se mu točilo se zvířecím parťákem. „Nakonec to tedy vyšlo, ale byl jsem totálně oslintaný a rád, že to mám za sebou.“

Jak se vlastně Danka s Matějem seznámí?

Jak nakonec celé námluvy dopadnou a proč zůstala celá rodina uvězněná v domě a nemohli se dostat ven? To se diváci dozví už dnes večer na televizi Prima ve 20.15, kdy Krejzovi startují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.