V okolí Krejzových se prohání pirát silnic. Fakt je to Lubor? Ondry otec si ho podá!

Klidní sousedství, v němž Krejzovi žijí, v poslední době narušuje bezohledný řidič s evidentně silným motorem v autě. Když málem srazí Viktorku s Annou, rozhodne se Ondrův otec vzít zákon do svých rukou a na piráta si počkat. Jen se to, jako ostatně všechno v Krejzových, trochu zvrtne… Dívejte se na čtvrteční epizodu od 20.15 na Primě!

Anna se nabídne, že odveze Viktorku do školy. Při vystupování z auta je ale skoro porazí neznámý pirát silnic v černém žihadle. Anně se situace vůbec nelíbí, a když se s „pirátem silnici“ střetne ještě jednou, tentokrát za účasti Ondrova otce, oba se rozhodnou, že je třeba zakročit.

Anna coby žena pracující na plný úvazek nemůže pátrání po zlotřilci věnovat tolik času, nicméně Ondrův táta rozjede vyšetřování naplno.

Stopy vedou k Luborovi

Shodou náhod jej pátrání i všechny stopy dovedou až k Luborovi Flanderkovi, na kterého také udeří. Jenže by to nebyl Lubor, aby se nechal od kohokoliv urážet. Jenže je pirátem silnic skutečně Lubor?

Podívejte se na video z Krejzových:

Kdo nakonec bude z identity neznámého řidiče nejvíc překvapený? A jak se problém s rychlou jízdou vyřeší? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na další epizodu Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.