V seriálu Krejzovi bude zasahovat hned po prázdninách zásahová jednotka!

Kdepak, u Krejzových nemůže být chvíli klid jako v normální rodině. Hned v úterní epizodě seriálu Krejzovi, kterou na Primě vysíláme v úterý ve 20.15, si pro rodinku přijde rovnou zásahová jednotka z pověření hlavního hygienika!

Nová sezóna seriálu Krejzovi konečně představuje maminku Krejzovou – Helenku, která se po dlouhých měsících strávených za polárním kruhem na výzkumné stanici vrací za svou milovanou rodinou domů.

Všechny si chce také náležitě užít, ale jednoduché to mít nebude. Za prvé zpočátku nikdo nebude chtít docenit její kulinářský um, protože jej mají všichni v poměrně živé paměti ještě z minulosti.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Za druhé ale velkou rodinnou večeři naruší nečekaná návštěva. Zásahová jednotka jednající z pověření hlavního hygienika.

Sledujte exkluzivní ochutnávku:

Co se proboha stalo? Proč je na vilu Krejzových uvalena karanténa? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.