V seriálu Krejzovi se objevily desítky zvířátek. Připomeňte si je ve videu!

Petr Vymeš, manžel Aničky, nejstarší dcery manželů Krejzových, měl v Krejzovic vile veterinární praxi. Není proto divu, že seriálem Krejzovi prošlo mnoho zvířátek. Podívejte se na některá z nich v našem videu.

Už první epizoda seriálu Krejzovi, v níž se objevil medvěd a tygr, napověděla, že se s Krejzovými nebudete nudit. Během 114 epizod se ve vysílání objevily desítky zvířátek, od těch klasických domácích mazlíčků, jako jsou pejskové a kočičky, i pár vyloženě exotických kousků – třeba obří šnek, pásovec, divoké prase nebo hroznýš či aligátor.

Podívejte se na sestřih ze seriálu Krejzovi:

Chybí vám seriál Krejzovi? Dejte si ho celý online – od první epizody v archivu iPrima.

V archivu iPrima můžete sledovat i další oblíbené seriály televize Prima, jako jsou třeba Vinaři nebo Svatby v Benátkách!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 4. 2024

Berani, spojte se dnes se svou vlastní hodnotou a řekněte nahlas: Jsem úžasný! Jste dobří v tom, že dokážete rozšířit své srdce pro druhé a pomoci jim s jejich problémy. Nyní si vezměte trochu této lásky a péče a zaměřte ji na sebe. Problémy týkající se lásky a romantiky jsou na prvním místě. Měli byste si udělat čas na zhodnocení toho, kde se v této fázi nacházíte, a vyživovat tuto část své bytosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.