Václav Postránecký slavil narozeniny přímo na place při natáčení Krejzových

Den před 75. narozeninami Václava Postráneckého mu herci a štáb seriálu Krejzovi připravili překvapení, a to přímo na place. Na chvíli se tak zastavilo natáčení a na řadu přišel dort a přípitek.

Natáčelo se kousek za Prahou na zahradě rodinné vily Krejzových, což přímo svádí k oslavě. Hlavním hrdinou se stal Václav Postránecký, který dnes oslaví krásné 75. narozeniny.

Za dámy Krejzovy přála Vanda Hybnerová

Dort, který zdobil jeho portrét, hrdě nesla Vanda Hybnerová, která přála nejen za sebe, ale i za všechny holky Krejzovy. „Panu Postráneckému přeji hlavně hodně zdraví,“ nechala se slyšet herečka, která, ač měla dávno dotočeno, ráda na oslavu počkala, stejně tak i Jan Šťastný. K přáním dobrého zdraví se připojili i Martin Zounar jako hajný Karel a Pavla Tomicová coby sestřička Zdenička, která připojila i sladkou pusu.

Kdo porcoval dort?

Narozeninový dort sklidil takový úspěch, že se po něm jen zaprášilo. Možná i proto, že se sám herec ujal jeho porcování a servírování. Po hromadném přípitku se už ale zase stálo před kamerou a pokračovalo v natáčení. Ke gratulantům se samozřejmě připojuje i televize Prima a přeje panu Václavu Postráneckému všechno nejlepší a hodně zdraví.

Václava Postráneckého sledujte v Krejzových každé úterý a čtvrtek od 20.15 na Primě. Seriál Krejzovi můžete také sledovat ONLINE na iPrima.cz!

Sdílejte článek
Štítky narozeniny Václav Postránecký

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.