Ve čtvrtek se Krejzovi seznámí s Ronaldem Čumpelíkem. Seznamte se s ním také!

Jeden Čumpelík je pro Krejzovy až až. Jak se bude rodina tvářit na to, když Čumpelík přivede svého prasynovce Ronalda? Určitě vás to pobaví. Sledujte další epizodu seriálu Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Čumpelíkova rodina opět zasáhne do rodiny Krejzových. K Čumpelíkovi totiž jeho rodina odloží jeho prasynovce Ronalda.

Chlapeček je to činorodý, asi jako všichni Čumpelíci… Akorát, že nemluví!

Jinak je ale Čumpelíkům dost podobný. Apetit má neskutečný, stejně jako schopnost nepozorovaně se vkrást do Krejzovic vily. Bára toho nicméně začne mít tak akorát dost a vloží se aktivně do Ronaldovy výchovy. Čumpelíkovi konečně někdo vysvětlí, jak se o prasynovce starat.

Co na to Čumpelík? Bude z toho mít děsy:

Znáte bratrskou rivalitu? I když se mají Petr s Pavlem rádi, dost rádi si mezi sebou zasoutěží. Ať už se jedná o badminton, nebo o zajímavější záležitosti.

V jakém klání se Petr s Pavlem utkají?

Simon vycítí příležitost k jednoduchému finančnímu zisku, rozhodne se proto soutěž otevřít i pro širokou veřejnost. Nejprve však musí zjistit, zda by byl u jeho hostů o podobnou záležitost vůbec zájem. A koho jiného se zeptat než Páji:

Na knedlíkovou bratrskou soutěž je samozřejmě třeba trénovat. Hlavně Petr nechce, aby ho bratr porazil, proto se do tréninku vrhá po hlavě. Jen jeho Aničce se to nebude vůbec líbit.

Myslivec Krampera se potýká s vnitřním dilema, nemocným jelenem z obory. Toho ošetřuje rival Petra a Pavla, Jiří Vyhnálek. Pavel pochybuje o jeho schopnostech veterinárního lékaře a tím, jakou diagnózu stanovil... Pokud by ji totiž stanovil špatně, může jít jelenovi o život. A to Pavel i Krampera odmítají dopustit. Jenže jak to zaonačit, aby jelena mohl prohlédnout?

Mrkněte se na upoutávku čtvrteční epizody Krejzových:

Ondra je nemocný, jeho otec Luděk ale přiveze svoji bylinkovou směs. Ta Ondřeje postaví na nohy. Ještě předtím se mu ale podaří svojí nemocí nakazit všechny kolem. Zvěsti o zázračném účinku bylinné směsi se začnou šířit raketovou rychlostí a Báře se přede dveřmi začnou tvořit fronty. Třeba takový Pája bude z jejích bylinek úplně vedle.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Další epizodu seriálu Krejzovi sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.