Velké loupeže v seriálu Krejzovi: Kdo má vykrádačky na svědomí? Ve čtvrtek se budete divit

V sousedství Krejzových řádí zločinecká banda. Kdo ji nakonec pomůže odhalit? To se dozvíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi.

Danku čeká další perný úkol v práci. Dostane za úkol udělat rozhovor s věhlasným houslistou Adamem Levinským pro pořad o televizních mazlíčcích.

Jako drobná komplikace se jeví, že Adam Levinský rozhovory zásadně nedává. Čistě náhodou jej ale Danka s Pájou potkají v parku, když si jdou společně zaběhat. Pája bude tedy strašně zpocený…

Jinak ale naštěstí umí improvizovat a vymyslet dokonalý plán, jak Levinského k rozhovoru ukořistit. I když, dokonalý plán?

Co si myslíte, dopadne Pájova super akce? Už teď můžeme prozradit, že Danka rozhodně spokojená nebude. Dost možná ale dostane ještě jednu šanci…

Mrkněte se na video ze seriálu Krejzovi:

Nakonec to bude Luky, kdo Dance možná vytáhne trn z paty. Naučí ji totiž hrát šachy, čímž má Levinského oslnit. Jenže naučit se šachy, zejména s Lukym, to není nic pro Danku:

Ve vile Krejzových se zabydlí další přírůstek do rodiny – Pavel, Petrův bratr. Ten dosud bydlel po rozvodu u své matky, nicméně už to u ní nemůže vydržet. Není se čemu divit.

Přesvědčte se ve videu:

Ještě že bráchové se vzájemně podrží. Tento názor ovšem jejich matka vůbec nesdílí, naopak je spíš přesvědčená o tom, že Petr svému bratrovi závidí. Co?

Odpověď najdete ve videu:

A jak to tedy bude se zloději, kteří vykrádají domy v sousedství? To se ještě uvidí, ale Flanderkovi mají každopádně jasno, je potřeba vytvořit sousedské hlídky:

Jak to celé dopadne, to uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě seriálu Krejzovi na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.