Velké stěhování do Vídně. Anna Vymešová dostane nabídku, co se neodmítá

Anča se bude stěhovat do Vídně. Opravdu nechá rodinu doma? Její Sophiinu volbu uvidíte v Krejzových v úterý od 20.15 na Primě.

Do banky, kde Anna pracuje, přijde nabídka na post ředitele konkurenčního nadnárodního ústavu s polem působnosti střední Evropa. Anna se výběrového řízení zúčastní, ovšem jen tak pro formu, ani ji nenapadne, že by mohla uspět. Jenže přesně to se stane. Rodinu tím Anna dost překvapí.

Podívejte se na video z Krejzových:

Jak budou Krejzovi na její úspěch reagovat. A co Aneta a Tomáš? Součástí podpisu pracovní dohody je totiž také nutnost stěhování do Vídně. Anně to jako problém nepřipadá, jak ale zapadá stále více do příprav na odjezd, dochází jí, že to zdaleka nebude tak jednoduché…

Nechá Anna rodinu rodinou a odjede budovat kariéru stejně jako její matka? To uvidíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových, na kterou se ale můžete podívat v předpremiéře již nyní online v iPrima Videopůjčovně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.