Viki Damová vysvětlí Martě a Luborovi v úterý v Krejzových, jak na sex. A nejen jim!

Intimní život Marty a Lubora Flanderkových evidentně není, co býval. Ještě že mají Viktorku Damovou, která jim všechno ráda vysvětlí. A zdaleka to nevysvětlí jenom jim. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na další epizodu Krejzových.

Viki je přesvědčená, že je těhotná. A pořádně tím vyděsí své rodiče, hlavně Ondru. Bára tedy usoudí, že už je asi na čase dceři vysvětlit, jak to s otěhotněním ve skutečnosti je.

Jak se ale Bára zanedlouho přesvědčí, metoda příkladů s motýlky a včeličkami není zrovna nejlepší…

Podívejte se na video:

Luky, spolužačky a ve finále i Bára nicméně Viktorce vysvětlí, jak se všechno má. Problém ale je, že Viki si zajímavé informace nenechá pro sebe, ale seznámí s nimi i své spolužáky. A to se zase nebude líbit školnímu spolku, v němž zasedá i Marta Flanderková…

Viki si navíc ani z postihu z chování, ani z výtek Báry nic moc nedělá a pod vlivem babičky rozvíjí osvětu. Třeba i před Martou a Luborem. Protože oni tomu přece vůbec nerozumí!

Viki prostě ví

A jak se ukáže, znalosti Viki jsou tak obdivuhodné, že překvapí nejen Martu a Lubora, ale dokonce i celý školní sbor. Dívejte se na Primě na Krejzovy!

Za Ondřejem přichází jeho bratr. Zaprvé se mu vůbec nelíbí to, jakým způsobem uzavřel smlouvu s Petrovým známým ohledně pojistky proti vyhazovu z práce, a za druhé pro něj má další pracovní nabídku. Ondra na tomhle sice zájem nemá, nakonec se ale pokusí do podnikání přece jen ponořit. Jenže to vypadá, že jediný jeho zájemce nemá zájem o podnikání v pojištění, ale o něco úplně jiného!

Na tomto kšeftu ale visí Ondrovo setrvání ve firmě, bude se proto muset dost snažit, aby se mu zadařilo.

Sexy stážistka

Ani v Rádiu Best nebude v úterý klid. Přichází tam totiž atraktivní dívka. Co chce? Stáž v rádiu. A Pájovi je jasné, že tohle dobře nedopadne. Pája se Sabinou hned uzavírají sázky, jak tohle dopadne a kdy sexy stážistka Monika skončí u Michala v posteli. Její záměry ale sahají daleko za Michala!

Krejzovy sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.