Viktorka bude točit film. Krejzovi se převléknou za upíry. Bude to horor!

Když je potřeba natočit školní film, všichni Krejzovi se ochotně navlečou do upířích mundúrů. Bude to horor, a vy se na něj můžete podívat ve čtvrteční epizodě seriálu, kterou Prima vysílá ve 20.15.

Danka je rozpolcená z konce vztahu s Honzou. Vůbec není spokojená s tím, jak dopadlo její setkání s jeho matkou, co ji ale během trapného večera překvapilo ještě víc, to je zjištění, že Honza stále bydlí se svojí matkou… Protože s mamánky se přece nechodí!

Pája je naopak přesvědčený, že Honza je šance Dančina života, kterou by neměla zahazovat, a naopak by se mu dokonce měla za trapas u Simona omluvit.

Viktorčin velký film

Ve škole u Viktorky se koná filmová soutěž. A Viktorka se soutěže chce samozřejmě zúčastnit s kamarádkou Skarlet. V hororovém příběhu, který vymyslela Viktorka, má Skarlet hrát hlavní roli. Jenže to neklapne. Flanderkovi a Krejzovi se totiž rozkmotří. Proč? Anna nafackuje Martě, a to kvůli jejich mateřské školce a Luďkovi.

Jenže film je potřeba zvládnout, jak to tedy zaonačit. S natáčením nakonec pomohou všichni Krejzovi včetně Jaryna:

Horší to bude ale s Luďkem, kterému kvůli hádce Marty a Anny zakáže Lubor navštěvovat mateřskou školu a vymýšlet programy pro děti. To se Luďkovi Ančin zájem moc nevyplatil… Možná to ale nebude definitivní!

Podívejte se na upoutávku seriálu Krejzovi:

Velké trable bude mít i Šmídová, ředitelka školy, kam chodí Luky a Viktorka. Trpí totiž evidentně silnými bludy, které se rozhodne řešit alkoholem u Simona. Jakými? Že brzy přiletí mimozemšťani.

Další epizodu seriálu Krejzovi sledujte ve čtvrtek ve 20.15 na Primě, nebo se na ni podívejte už teď v exkluzivní předpremiéře v iPrima Videopůjčovně.

V archivu na iPrima.cz si můžete přehrát i další oblíbené seriály. Online jsou například celí Vinaři:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.