Vila Krejzových je na prodej. Opravdu rodina dopustí její prodej?

Je to Anička, která už nějakou dobu o prodej vily usilovala. Dokonce k tomu přemluvila i svého otce. Od doby, co v domě bydlí její sestra s rodinou, se ale situace trochu změnila. Jenže nyní přijde nabídka, která se neodmítá… Jak to dopadne? To uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Anna měla nedávno záměr prodat rodinnou vilu. Souhlasil s tím dokonce i její otec. Jenže nyní se situace radikálně změnila. Od doby, kdy je jasné, že u Krejzových bydlí i celá rodina Damových, která nemá kam jít, je jasné, že se vila prodávat nebude. Jenže Anna to nějak zapomněla říci realitnímu agentovi, který přichází s nabídkou na prodej, které nebude lehké odmítnout. Místní bohatý továrník shání pro svého syna starou vilu s duší, kterou by synovi a jeho snoubence daroval jako svatební dar.

Anna se samozřejmě okamžitě rozhodne svolat rodinnou poradu, na níž se všichni domluví, zda jsou ochotni vilu prodat. Tak jako tak je ale třeba před příchodem potenciálního zájemce celou vilu včetně zahrady vygruntovat. Anička to ale nevezme za úplně správný konec a vypustí stádo koz z ohrady.

Podívejte se na video:

Finanční situace rádia Best se zlepšila, Pája už se o své místo evidentně nemusí bát. Obávat by se ale měla Danka. Po návštěvě Marka totiž přijde do rádia Best hromada dopisů. Pája má pocit, že by mu je Danka rozhodně neměla předávat. Danka v tom moc riziko nevidí, Pája se proto rozhodne před předáním Markovi zkontrolovat dopisy sám.

Mrkněte se, jak to zařídí:

Co myslíte, najdete Pája nějaký z dopisů, který by se Markovi rozhodně neměl dostat do ruky?

Anetina kámoška Pavlína upeče domácí sušenky. Ovšem ne jen tak ledajaké – z marihuany. Když je zapomene v dílně, Márty si je dá k snídani. A začíná den, jaký snad ještě nezažil!

Jan Krejza uvízne ve studni, když se ji bude snažit coby nejlepší kutil v okolí opravit. A záchrana je daleko…

Kdo nakonec Jana Krejzu zachrání? A jak dlouho to bude trvat, než všem dojde, že jim někdo z rodiny chybí? Dozvíte se ve čtvrteční epizodě Krejzových, tedy od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.