Vilou Krejzových se bude ve čtvrtek ozývat pípání, ze kterého budou všichni bláznit. Kdo ho má na svědomí?

Odpověď je nasnadě, my vám ji ale samozřejmě prozrazovat nebudeme. Dívejte se na Krejzovy ve čtvrtek od 20.15 na Primě a dozvíte se to. Nebo se můžete mrknout již nyní na tuto epizodu v předpremiéře díky iPrima Videopůjčovně.

Luky má pořád pocit, že snad nemůže být ani synem svých rodičů – vždyť on je přece génius, a jeho rodina? Ty za génie rozhodně nepovažuje.

Podnikatelka Cinda Krejzová

Cinda se zabydlela v rodinné vile Krejzových. Rozená cestovatelka je z upoutání ve vile „na prášky“. Úplně nejvíc ji ale štve nejstarší sestra Anna, která se jí neustále snaží vysvětlit, jak by měla žít a jíst zdravěji, aby byla spokojenější. Ale Cinda přece spokojená je!

Z nudy ji napadne, že by bylo super, kdyby její sestra Bára spustila internetový a kamenný obchod, kde by prodávala své výtvory. Jenže Báře se do podnikání nechce. Takhle to ale Cinda nemůže nechat – Bára podle ní plýtvá svým potenciálem.

Lada odjíždí na dovolenou a svého psa nechává u svojí matky. Oprávněně má obavy, protože její matka nemá psy ráda. Varuje proto Petra a požádá ho, aby se o Havanu případně postaral. Stane se ale neštěstí…

Petrova matka se v ordinaci opět setká s Bachorem. Ten pro ni bude mít speciální dárek. Jen, aby z něj Dagmar nebyla zklamaná…

Podezřelý Podzimek

V Annině bance se připravuje velká akce, kterou má organizovat Tomášova bezpečnostní firma. Vynořují se ale trochu pochybnosti o tom, zda je Tomáš opravdu tím, za koho se vydává. Anna se vrhne ve spojení s Mártym do vyšetřování celé věci…

Podezřelé je hlavně to, že Annu dosud neseznámil s nikým ze svých blízkých. Anička je ale v pohodě a s Tomášem se chystají na svatbu jeho neteře. Anna má tedy spíše než organizace v bance plnou hlavu toho, jak vybrat nejlepší svatební dárek pro Tomovu neteř.

Všichni Krejzovi budou řešit tajemné pípání, které se rozléhá celým domem a nelze najít jeho původce. Je to trochu k zblázněni! Kde se tedy pípání bere? Čumpelíkův vynález to má objasnit...

Odpověď vás určitě nepřekvapí, ale počkejte si na ni do čtvrtka 20.15, kdy se Krejzovi vysílají na Primě. Nebo se na ně můžete podívat již nyní v exkluzivní předpremiéře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.