Víte, co je životním snem Marty Flanderkové? Márty to pocítí na vlastní kůži

Márty se Martě Flanderkové poměrně zamlouvá, nevynechá proto jedinou příležitost k tomu se s ním (fyzicky) sblížit. Jaký důvod si najde tentokrát? To uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v Krejzových.

Tématem čtvrteční epizody Krejzových jsou nesplněné dětské sny. Bářiným dětským snem bylo stát se zpěvačkou. Když se to dozví její manžel Ondra, rozhodne se jí sen splnit, i když v trochu polních podmínkách u Mártyho v garáži.

K natáčení se nicméně shodou náhodou připlete i Marta Flanderková a tipněte si, co asi taky bylo a je jejím největším snem.. No samozřejmě, stát se zpěvačkou.

Má na to? Podívejte se na video z Krejzových:

Nahraje nakonec Bára nebo Marta skutečně písničku? A čí písnička se nakonec dostane do rádia? To uvidíte už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.