Víte, jak poznáte převtělení? Petr z Krejzových se to dozví díky aligátorovi

Petr Vymeš se ve své veterinární praxi setkává s různými pacienty i lidskými příběhy. Ten s převtěleným bratrem do aligátora patří ale rozhodně k těm nejbláznivějších… Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na Krejzovi, jaké bude mít celá astrální záležitost vyústění!

Samotný chov aligátora je poměrně exotická, a tím pádem náročná záležitost. S majitelem tohoto aligátora ale bude mít Petr ještě o něco těžší pořízení, než bývá u mnoha páníčků běžné. Je totiž přesvědčený, že se do jeho aligátora převtělil jeho zesnulý bratr.

Odmítá proto aligátora chovat v kleci, naopak jej má ve volném výběhu, přičemž donedávna jej choval úplně na volno. To ale Petr jako veterinář u podobně nebezpečného zvířete schvalovat nemůže! Navíc to vypadá, že aligátorovi podobný volný chov vůbec nesvědčí.

Jenže jako jeho majitele přesvědčit, aby svůj nadhled změnil? On v tom má totiž jasno – je to jeho brácha!

Podívejte se na video, jakou dedukcí k tomu v Krejzových došel:

Jak to nakonec dopadne? Podaří se Petrovi muže přesvědčit, aby se k aligátorovi choval jako ke zvířeti, a nikoliv jako ke svému bratrovi? Nebo dojde ke katastrofě? To uvidíte ve čtvrtek ve 20.15 v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.