Víte, jak se hraje lidské bingo? Mrkněte se na to v předpremiéře seriálu Krejzovi!

V seriálu Krejzovi se chystá velká rodinná oslava, což se samozřejmě neobejde bez návštěvy příbuzných. Jak takovou rodinnou sešlost přežít v duševním zdraví? Zahrajte si lidské bingo! Jak se hraje? To se můžete dozvědět již nyní v předpremiéře úterní epizody. Najdete ji v iPrima Videopůjčovně!

Anna Vymešová slaví narozeniny, a protože ona sama je velkou organizátorkou narozeninových oslav a překvapení, ani její jubileum se samozřejmě bez oslavy neobejde. Organizace se ujme pro změnu Bára, která povolá všechny příbuzné i Anniny kamarádky.

Všem dětem, ale i mužskému osazenstvu vily Krejzových je jasné, že tohle nebude party roku a nejraději by se z ní vyvlékli. To ale Bára rázně zatrhne. Luky se se svou nechutí k oslavě svěří babičce Helence, a ta mu jako zkušená psycholožka poradí, ať si s Anetou zahrají lidské bingo.

Nečekané se stane pravdou, a lidské bingo Lukymu i Anetě oslavu skutečně o 100 % zlepší. Jen je při hře načape Jaryn, který je samozřejmě v lidském bingu přeborníkem…

Podívejte se na sestřih ze seriálu Krejzovi:

Kdo lidské bingo vyhraje? A provalí se celá hra? Na to se můžete podívat již nyní v předpremiéře epizody v iPrima Videopůjčovně, nebo si počkejte na její úterní televizní premiéru.

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.