Víte, jak to vypadá, když se zamiluje medvěd?

Dozvíte se v to hned v úvodní epizodě Krejzových. A kdo že bude ta šťastná?

Jindra, to je starý cirkusácký matador a velká hvězda cirkusových show. Bohužel i takovému medvědímu frajerovi se někdy přihodí něco nemilého, kvůli čemu musí navštívit veterinární ordinaci. V případě Jindry to je zatržený drápek. A když už jeho páníček, šéf cirkusu Koudelka, stejně míří na veterinu s bílým tygříkem Athosem, proč by Jindru nezval rovnou s sebou.

Nápadník Zdeničky z Krejzových

O medvěda i tygra bude skvěle postaráno. Veterinář Petr Vymeš je totiž ve svém oboru extratřída a jeho sestřička Zdenička jakbysmet. Svým milým přístupem, a možná i svými chutnými piškotky dokáže zklidnit a uvolnit každého pacienta.

A jak to tak vypadá, cirkusový medvěd Jindra se do Zdeničky tak trochu zakoukal! Moc času na to, vyznat jí lásku, ale nebude mít. Zatímco se nad jeho neopětovanými city budou všichni bavit, v ordinaci dojde k zásadnímu zmizení…

Jakému? To se dozvíte v neděli 2. září ve speciální předpremiéře seriálu Krejzovi. Startujeme na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Krejzovi

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.