Víte, jak by vypadal Pája jako heterosexuál? Podívejte se na to ve čtvrtek v Krejzových

Pája ja gay jak poleno. Ve čtvrteční epizodě Krejzových se ale bude snažit vypadat jako heterosexuál. Proč? Samozřejmě kvůli rodině! Dívejte se na Primě od 20.15!

Čumpelík bude v Krejzově dílně hledat svůj šroubovák. Jan Krejza se chová slušně, ale Cinda se s Čumpelíkem moc nemaže.

Cinda sice nenajde v dílně šroubovák, ale starou fotografii, na níž se všechny čtyři sestry Krejzovy vyfotily. Cindu napadne, že by byl skvělý dárek pro jejich rodiče k výročí, kdyby se čtyři sestry opět vyfotily – na stejném místě, ve stejné pozici a ve stejném oblečení. Jenže Cindino nadšení nesdílí ani Bára, ani Anna, Danka ale jo.

Vyvstává ale problém – fotka byla pořízená na zahradě u domu jejich tety. A ten má již přes deset let nového majitele, který k sestrám Krejzovým není vůbec pozitivně nakloněn. Cinda to ale odmítá, a rozhodne se proto vypravit do zahrady na vlastní pěst.

Podívejte se na video z Krejzových:

Anička je pořád trochu nesvá z toho, jak ji Tomáš podvedl. Její šéf jí chce navíc přede všemi gratulovat, a to je to poslední, co by se Anně líbilo! Jenže pro banku je podobná akce dobrá propagace, a tak má Anna smůlu. Velká akce prostě bude. Všichni blízcí nakonec Anně vysvětlí, že nemá smysl cítit se jako chudinka, ale jako vítěz.

Zdeničce dojde, že by se Anně možná nyní hodila podpora bývalého manžela Petra. Tomu to sice samotnému nedojde, nicméně na slovech Zdeničky něco je.

Dokonce i Aneta má o svoji matku trochu strach, a společně s Petrem ji tedy na velké akci podpoří. Petr dokonce vymyslí, jak to zaonačit, aby jeho bývalá manželka z celé situace vyvázla jako hrdinka.

Do Rádia Best přichází Pájův bratranec Jonáš na praxi. Proč se tomu Pája tak brání? Nikdo z rodiny neví, že je homosexuál, a Pája se bojí, aby tajemství Jonáš náhodou neodhalil a neprozradil všechno babičce.

Když se Sába dozví o tom, že Jonáš o Pájove sexuální orientaci nic neví, situaci se rozhodne využít pro svou zábavu. Pája bude chudák!

Petrova matka zahořela citem k Bachorovi. Nebo k jeho penězům? Petr se nepřestane divit:

Bachorovi se totiž začíná rozjíždět byznys s hnojením a krmivy, a to dokonce tak, že přestává stíhat vše zaopatřit. Vznikne tedy nová spolupráce mezi Kramperovými a Bachorem.

Seriál Krejzovi sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě nebo se na Krejzovy dívejte ONLINE na iPrimě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 7. 2024

Berani, dnes se můžete dozvědět o příležitostech, jak zvýšit svůj příjem, ať už v současném zaměstnání, v novém zaměstnání, nebo třeba prostřednictvím vlastního projektu. K tomuto cíli můžete nasměrovat velké množství energie a inspirace. Ostatní se mohou chtít zapojit a pomoci vám. Pravděpodobně se budete cítit plní energie a optimismu. To může fungovat při přitahování stále nových příležitostí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.