Víte, kdo je to převozník a kdo uzemňovač? Pája vám to rád vysvětlí

Pája se snaží povzbudit Danku, která je smutná z neblahého vývoje svého vztahu s Markem. Výřečný homosexuál na to má ale jasný názor. Danka prostě potřebuje převozníka. Kdo nebo co to je, to se dozvíte v další epizodě Krejzových, která startuje v úterý ve 20.15 na Primě!

Poté, co Marek zjistil, že má syna, požádal Danku o přerušení jejich vztahu, aby si udělal pořádek v hlavě a v tom, co vlastně od života chce. Danka mu tento čas poskytla, ale po milovaném kovářovi se jí stýská. Navíc si pořád myslí, že se k ní vrátí, o čemž ale dost pochybuje její nejlepší kamarád Pája.

A pro její situaci má jasné řešení – Danka prostě potřebuje převozníka, tedy někoho, kdo jí pomůže smutné období překonat. Nevíte, co si pod tím představit?

Pája vám to vysvětlí ve videu:

Pomůže Dance tahle taktika? To se dozvíte v úterý od 20.15 na Primě v další epizodě Krejzových.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.