Vrátí se Danka v seriálu Krejzovi do Rádia Best? S Roubalem těžko. Nebo?

Danka Krejzová má trochu problém sehnat práci. Její kariéra v bance nevyšla, hrdost jí nedovolí vrátit se do televize. Danka je ale především rozhlasový profík… Že by se vrátila do Rádia Best? Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primě na další epizodu seriálu Krejzovi.

Rádio Best bez Danky Krejzové není úplně v nejlepší formě. Prodej inzerce se nedaří, poslechovost mírně klesá. Jenže ani Dančina kariéra v televizi není taková, jak Danka doufala.

Odešla hrdě s hlavou vztyčenou, když jí Vladimír odebral pořad Mazlíčci. Sehnat práci se jí ale vůbec nedaří. Po nepříjemné epizodě na pozici bankovní úřednice to vypadá, že bude trochu pomáhat své sestře Báře s dekoracemi, ani to ale není to pravé.

Když tedy přijde nabídka od Honzy Roubala, zda by se nechtěla do Rádia Best vrátit, vypadá to jako super šance. Ale Dance Roubal zrovna dvakrát nesedl, bude proto hodně váhat, zda nabídku přijmout nebo ne…

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak to dopadne, kývne nakonec Danka na pracovní nabídku? To uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 9. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a vyrazit, ale zároveň můžete mít pocit, že nejste připraveni. Možná nemáte pocit, že stojíte na dostatečně pevné půdě, abyste mohli udělat další krok. Nedovolte, aby vás tlak okolního světa posunul někam, kam nejste připraveni jít. Jděte svým vlastním tempem a buďte tolerantní k těm, kteří se rozhodli jít svým tempem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.