Z bratrance Jaryna budou mít Krejzovi psotník. Dívejte se ve čtvrtek!

Jestli vám byl sympatický strýc Pepin z Postřižin, Jaryn vám padne do oka. Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě a přesvědčíte se o tom sami.

Ke Krejzovým míří rodinná návštěva – bratranec Jaryn. I jinak pohodoví Krejzovi jsou z něho lehce ve stresu. Strýček je totiž dost velký samorost, s nímž by si mohl podat ruku Čumpelík. A jeden Čumpelík je na jedny Krejzovy až dost!

Václav Noid Bárta opět v Krejzových

Tony Zahradník se zase objeví v Rádiu Best. Pro Michala a Danku má za jejich výpomoc dárek – vstup do wellness hotelu na celý víkend, který platí pro ně a jejich doprovod. Tony jede do resortu se svojí přítelkyní Zlatkou a hodlají si to společně pořádně užít.

Má se sice jednat o partnerskou dovolenou, Danka ale nakonec vezmu s sebou Páju a Michal svoji sestru Janu. Začíná to ale vypadat, že měl Tony trochu jiné plány.

Podívejte se na video:

Petr bude mít pacienta – psa se zvýšenou hladinou testosteronu. Začíná být agresivní na své okolí a nezvladatelný. Bohužel to vypadá, že Kazan není jediný, kdo má s testosteronem problém:

S Jarynem nebude lehké pořízení, to ví dobře všichni Krejzovi. Jako jeden z prvních se o tom přesvědčí Petr, záhy to ale bude jasné celé rodině.

Vypadá to, že u Krejzových Jaryn není jen na návštěvě, ale chvíli u nich pobyde. Má totiž v sousedství práci. A z představy Jaryna v domě jsou všichni Krejzovi na mrtvici, navzdory tomu, co jim radí jejich maminka – tedy, že je bodrý Moravák může obohatit. Jarynovi se naopak podaří zruinovat Bářinu práci, Ondrovi překazit byznys a udělá i plno dalších skopičin. Zejména ve spojení s Čumpelíkem je Jaryn časovaná bomba.

Co spolu ti dva provedou? Dívejte se na seriál Krejzovi ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.