Z Krejzovic vily se stane dům hrůzy. A způsobí to Anička!

Ano, ta zodpovědná a akurátní Anička. Rozhodne se totiž moderní vilu zmodernizovat a odhodlá se spolehnout na moderní technologie. To se ale jí a všem Krejzovým vymstí! Sledujte další epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Jan Krejza nesnáší moderní technologie. Když za ním tedy přijde zástupce firmy, která poskytuje „inteligentní domy“, co se o vás zcela postarají, s tím, zda by jejich zařízení Jan Krejza neotestoval a zhodnocení poté neprezentoval ve svém pořadu, nejraději by s ním vyrazil dveře.

Jenže Anička, to je zcela jiná káva. Té se myšlenka domu kompletně ovládaného přes mobilní aplikace moc líbí. Rozhodne se proto svého otce přesvědčit, aby software do rodinné vily nechal nainstalovat…

Seriál Krejzovi sledujte také ONLINE na iPrima.cz.

Martě Flanderkové se vrátí její meducína. Svému manželovi Liborovi totiž domluvila schůzku se stylistou, ale ve finále vůbec není z výsledku nadšená. Zdá se jí totiž, že její manžel vypadá v novém vystajlovaném vzhledu trochu jako homosexuál…

Lubor je zajíček

Lubor si to ale nemyslí! Marta proto bude muset začít jednat. Protože nechce svého manžela ranit, požádá Báru, aby Luborovi řekla, že jeho nový styl je příšerný. Báře se do toho samozřejmě nechce, jenže copak Marta dokáže pochopit, když jí někdy odpoví „ne“?

Sába závidí Dance, že se stala tváří místního kasina. Teď ale pro Sábu přijde další rána. Do Danky se zamiluje známý zpěvák, kterého Danka už léta platonicky miluje…

Ve finále jí ale nebude moc co závidět. Ze zpěváka se vyklube poměrně šílenec, jehož Dančino odmítání ještě více rozpaluje.

Poník na mol

Petr bude řešit zajímavý případ poníka, který se potácí, je apatický, a tak nějak působí trochu jako opilý. Jak je to ale možné?

To se dozvíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.