Že by se Petrovi blýskalo na nového tatínka? Dáša chce sbalit Bachora!

Jestli o své matce někdy Petr míval nějaké iluze, o čemž lze úspěšně pochybovat, ve čtvrteční epizodě Krejzových se zcela rozplynou… Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Petrovi je jasné, že jeho matka nesetrvává v žádném vztahu jen tak, že by ji to bavilo. Vždy očekává jistou úroveň komfortu a samozřejmě i hmotné a nehmotné výhody. Dost ho tedy překvapí její reakce při setkání s Bachorem ve veterinární ordinaci.

Podívejte se na video z Krejzových:

Čím to, že je vůči Bachorovi najednou Petrova matka jako mílius? A jak bude jejich vztah pokračovat? To uvidíte ve čtvrtek od 20.15 na Primě v Krejzových. Nebo se můžete na 50. epizodu vašeho oblíbeného komediálního seriálu mrknout již teď exkluzivně v předpremiéře!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.