Želvák Speedy má v seriálu Krejzovi zase problém. Co mu Lubor provedl?

Želvička Speedy, kterou chovají Flanderkovi, je trochu kalamity želva. Působí to totiž, že má neustále nějaký zdravotní problém. Nemá v tom ale náhodou prsty Lubor? Sledujte seriál Krejzovi ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Lubor Flanderka je obchodník a byznysmen, jeho manželka Marta zase žena v domácnosti, která se realizuje péčí o svůj vzhled, děti a zvelebování okolí. Jejím velkým koníčkem a láskou je také želvák Speedy, na kterého nedá dopustit. Speedy ale bývá až podezřele často pacientem Petra či Pavla Vymeše. A nyní má opět zdravotní komplikace…

To samozřejmě Marta nese velmi těžce, dokonce pochybuje i o schopnostech Pavla coby Speedyho veterináře.

Veterinární sestra Zdenička zase začíná mít pochybnosti o tom, jak se Speedymu poranění vlastně přihodilo. Zdá se jí totiž, že je v Luborově příběhu až příliš náhod. její podezření se potvrdí, když se nachomýtne k rozhovoru Lubora s dcerami.

Podívejte se na video ze seriálu Krejzovi:

Jak to dopadne, skutečně Zdenička Kramperová Lubora Flanderkovi nahlásí za týrání zvířat, jak si usmyslela, nebo pro něj vymyslí daleko tvrdí trest? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na seriál Krejzovi.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.