Celebrity

13. října 2023 18:55

Vanesa Havlíková

Kristýna Leichtová prožívá smutné období. Nestihla se rozloučit s milovaným dědečkem

Velkou bolest nyní prožívá herečka Kristýna Leichtová (38), kterou navždy opustil milovaný dědeček. Přestože dělala vše, aby se s ním mohla ještě naposledy spatřit, rozloučit se už nestihla.

Na dalekou cestu vlakem z Moravy do Prahy se ve čtvrtek 12. října vydala Kristýna Leichtová společně se dvěma malými dětmi. Cestu dokumentovala na svých sociálních sítích a bylo patrné, že se rozhodla vycestovat proto, aby mohla navštívit svého dědečka.

Dle fotografie, kterou po několika hodinách na sítích sdílela, je však patrné, že rozloučení už nestihla. Ke snímku plnému bolesti, na kterém je herečka s očima zalitýma potokem slz, připsala: „To, kvůli čemu jsem tak uháněla přes celou republiku, už nestihnu,“ uvedla Leichtová, kterou můžete znát například ze seriálu Agrometal.

Následně zveřejnila fotografii, na které je babička společně s dědečkem. „Už jste spolu a to je moc dobře,“ připsala smutnou zprávu k fotografii prarodičů, ze které je patrné, že rok poté, co navždy odešla babička, nyní odešel i dědeček.

Podívejte se na rozhovor s Kristýnou Leichtovou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.