Aleš z Ohnivýho kuřete frčí na Mars. A bude to velký smutek!

I když si všichni dělali z Aleše srandu, teď, když jde do tuhého, by ho nejraději nikam nepustili.

Burákovi se stále nevrací jeho chuť a chudák už z toho začíná mít skutečně depresi. Co bude jako kuchař bez chuti dělat?

Je proto schopen udělat cokoliv, co by mu chuť vrátilo. Třeba vyzkoušet Liův vietnamský lektvar.

Dokonce by bral i lektvar od čarodějnice Danči, aby to zabralo. Veruna už se ale na to nebude moct koukat a i přes protesty Buráka objedná k lékaři. Burák se nepřestane divit!

Ohnivý kuře bez Aleše?

Alešovi se ozvali z výcvikového střediska, jeho mise začíná. I když jej všichni pošťuchovali a dělali si z něj legraci, nikdo ve skutečnosti nechce, aby na Mars odjel. Štamgasti, Kohout, Broněk i Jarda Slepička se všemožně snaží jeho odjezdu zabránit.

Rozhodnou se, že Alešovi připraví takovou párty na rozloučenou, že ani nebude chtít odjet. Jenže Aleš nesnáší loučení, takže jim vezme vítr z plachet…

Robi má smůlu

Robi se raduje z toho, že se zbavil Rorejse. To se ale přepočítal, otravný policista nastupuje na kriminální policii do Brodu. S tím se musí něco udělat! Robi proto kontaktuje policejního ředitele, aby ho Rorejse zbavil. To se ale moc nedaří a začíná to vypadat, že bude mít Robi Rorejse prostě stále za zadkem…

Radek se pomalu sžívá s Hotelem Grand. Pořád si ale myslí, že jej Iveta neopustila, že se třeba ještě vrátí. Jeho právnička se proto odhodlá ke kroku, který mu konečně otevře oči!

Přivést Zlatku ale nakonec asi nebyl úplně nejlepší nápad. Zlatka je totiž z podobného těsta jako její nejlepší kamarádka Iveta a v Radkovi samozřejmě vidí především pěkně masitou kořist. Svěcený má strach, aby ho neobrala stejně jako Iveta.

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.