Aleše začne kvůli miminku uhánět neodbytná Irena. Sledujte Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře II (52) - upoutávka

Byznys s Alešovým genetickým materiálem se Kohoutovi s Alenou začíná lehce vymykat z rukou...

Karolínu neustále bombardují rodiče s otázkami, kdy budou zásnuby. Ta se ale do této akce moc nehrne…

Trable s otěhotněním

Irena, která neotěhotněla, se rozhodne zastavit se přímo doma u Aleše. Aleš je ale nekompromisní, styk se ženami není nic pro něj.

Jenže Irena je totálně neoblomná a chce miminko stůj co stůj. Aleš se navíc dozví, že Kohout s Alenou vybírali peníze za jeho sperma. Pořádně se naštve. To je přece naprosto proti jeho principům!

Zamilovaný Marek. Opět!

Marek se čiště náhodou potká s Merylin u Leoše v krámě. Okamžitě ji pozve na rande a i když se Merylin zpočátku vykrucuje, nakonec svolí. Ale to neměla dělat! Marek je totiž totálně neústupný, a dokonce za Merylin přijde až domů. Tohle dobře nedopadne.

Manka je pořád rozhozená z kopaček, které dostala od Viktora. A Jarda má černé svědomí, protože to zavinil on sám. Chce celou situaci zvrátit. Už to ale nepůjde. Nebo ano?

Manka navíc pořád řeší, proč se s ní rozešel. A vyrazí přímo za Viktorem se ho zeptat. Protože má Jarda černé svědomí, přizná se Malvíně. Jeho milované a křehké ženy se to ale dost dotkne a donutí ho přiznat se Mance. Jak se na to bude jeho sestra dívat? Bude mu vyčítat ztroskotání svého vztahu?

Dívejte se na Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek