Béda opět v Ohnivým kuřeti. Jak se na něj bude tvářit Renáta?

Ta ho totiž samozřejmě i přes důmyslné nastrojení pozná. A bude se dožadovat svých ukradených úspor.

Renáta v Hotelu Grand náhodou narazí na Bédu.

Tentokrát je v převlečení, to ale Renátu samozřejmě nesplete. Ta by totiž Bédu poznala i kdyby byl neviditelný.

Renáta se chopí své příležitosti a na Bédu nakročí. Ten jí vyklopí vše o tom, jak moc je jeho nová „láska“ Miluška bohatá. A Renáta snad ze všeho nakonec ještě vytěží!

Patálie v Ohnivým kuřeti

Manka je psychicky zdeptaná z toho, že přišla o své peníze. Odmítá se jakkoliv účastnit chodu hospody, má pocit, že si z ní všichni budou dělat jenom legraci. Jenže Malvína a Jarda neví, jak sami celou hospodu zaopatří. Začíná to mezi nimi dokonce vyvolávat problémy!

Malvína se prostě odmítá smířit s tím, že je Manka tak psychicky vedle. Dokonce si pozve Viktora, aby si s ním promluvila o tom, co bude následovat a kdy Mance vrátí ukradené peníze. Jenže se přepočítá, Viktor ji totiž vůbec nebude brát vážně. Ale pozor, Malvínka se nezdá.

Mike se těší, až přijede Klára. Ona sama mu to sice neprozradila, ale učinil to nevědomky. Jenže Klára mu svůj příjezd možná ani nechtěla oznamovat. Nebo ano?

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.