Burák má pro Verunu v Ohnivým kuřeti obrovské překvapení. Co to asi bude?

Burák stále leží v nemocnici. Vypadá to ale, že kuje jakési pikle, do nichž odmítá kohokoliv zasvětit...

Verunu s Mikem už konečně pustili v nemocnici za Burákem. Ten vypadá dost zbídačeně, podle lékařů opravdu utekl hrobníkovi z lopaty. Z nějakého důvodu ale chce podepsat revers a odejít z nemocnice. Navíc ani nechce, aby za ním Veruna chodila do nemocnice. Cukrářka začne mít pocit, že se s ní chce snad Burák rozejít.

Manka si zoufá, že přišla o všechny peníze kvůli nepovedené investici do Viktorovy drůbežárny. Přemýšlí, jak to udělat, aby alespoň nějakou část peněz dostala zpátky.

Paní Janáková žije miminkem Soni a Leoše. Oběma nastávajícím rodičům začíná ale maminka trochu lézt na nervy. Paní Janáková má totiž pocit, že Soničku je potřeba maximálně opečovávat.

Vyšetření v Ohnivým kuřeti

Vrcholem všeho bude, když do Janových Lázní přijede sestra paní Janákové, která chce miminko vyšetřit virgulí. Svolí nakonec Soňa k tomu, nebo konečně svoji matku a tetu odkáže do patřičných mezí?

Kohout se snaží stále získat srdce Táni. Na pomoc si vzal Alenu, a ta se rozhodne změnit nejen jeho byt, ale i oblečení a celkově to, jak Kohout působí. Alena to bere opravdu jako přátelskou výpomoc, od doby, co je s Jonášem, s Kohoutem docela dobře vychází. Jenže to se má brzy změnit...

Ohnivý kuře sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.