Burák se pokusí v Ohnivým kuřeti dát Jíšovy zase dohromady

Veronika byla na svého otce a sestru poměrně drsná a tváří se, jak jí vyhovuje, že konečně vypadli z jejího života. Burák, který už žádnou rodinu nemá, to ale vidí trošku jinak a rozhodne se jednat.

Veruna si konečně užívá volného bytu bez neustálé přítomnosti otce a Jany. Faktem ale zůstává, že se v bytě cítí relativně sama. Burák navíc do Veruny neustále šije, že by měla otci nějaké peníze přece jen dát. Jenže nebude už na napravené rodinné situace až příliš pozdě?

Jarda už má hotový plán, jak naložit a zainvestovat peníze. Chce koupit velkou pěstitelkou pálenici. Již když svůj nápad probíhá s Malvínou, je mu jasné, že u Manky tento nápad nebude mít cestičku ušlapanou. Manka už mám navíc také poměrně jasno, jak by peníze investovala. Z toho, jak investovat, bude v rodině velká hádka. Dokonce i Malvína by totiž měla plán na to, jak investovat.

Rorejs si vypůjčil z policejních zásob kokain za padesát tisíc. Má plán, jak dostat Robiho. Nebo tedy spíše Merylin a výměnou za její svobodu chce dostat přiznání z Robiho. Donutí spolupracovat i Macátka, jemu se ale plán nezamlouvá.

Protože ale boží mlýny melou, Rorejsovi se akce zrovna dvakrát nepovede. Ba naopak z ní bude mít ještě velký průšvih.

Vymyslí ale další možnost, jak Merylin dostat. Chce, aby místní obejda, na kterého má také páky, skočil Merylin pod kola vozu. Merylin by se tak dostala za mříže kvůli jeho zraněním a přibarvené lékařské zprávě. Ani tento plán ale nemá moc šanci dobře dopadnout… Bohužel, Rorejs je naprosto neúnavný!

Kohouta z Aleše klepne!

Aleš se skutečně rozhodne ženám vracet peníze, které si od nich Kohout bral za jeho genetický materiál. Jenže spokojené zákaznice si žádné peníze od Kohouta brát nechtějí, vždyť když jsou spokojené, každá koruna za jejich těhotenství stála! Ale kdepak, Aleš se rozhodne vzít vše do svých rukou a ženám vysvětlit, že peníze mají rozhodně chtít zpátky.

Kláru napadne, že by potřebovaly do cukrárny někoho na výpomoc a že by jí mohl být i Verunin otec. O tom ale Veruna nechce slyšet. Co se týče rodinných vztahů Jíšových, rozhodne se zakročit Burák a dát je všechny dohromady!

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.