Burákovi dochází v Ohnivým kuřeti trpělivost s Niky a Rikym

Burák s Verunou přišli ke dvěma dětem jako slepý k houslím. Veruna výchovnou roli alespoň trochu zvládá, Burák se ale trochu trápí. Ač se snaží sebevíc, dětem se nezavděčí. Riky a Niky mu začínají pomalu přerůstat přes hlavu a co hůř, jsou i příčinou jeho neshod s Verunou.

Burák a Veruna se postupně sžívají s přítomností dětí. Jenže Riky a Niky jsou pěkná kvítka. A Burák jich začíná mít dost. Upíná se k tomu, že si je co nevidět přijede vyzvednout syn paní Hrubešové, jejich otec. Mezitím ho ale děti dokážou řádně vytočit, a to dokonce tak, že se kvůli tomu (skoro) pohádají s Verunou. Nová rodičovská role jim evidentně moc nesvědčí…

Jarda už přemýšlí, jak sežene peníze na další splátku Krtkovi. Že by mu pomohla Malvínina investice? Malvína se ale bude snažit dovolat do Ugandy, kde investuje, a nepodaří se to. Že by i její úspory byly v trapu? To se Jardovi snad zdá, opravdu povedené trio, tihle Slepičkovi…

Merylin se v Ohnivým kuřeti rozjíždí byznys

Merylin se rozjíždí její byznys s jídelními hůlkami. Bohužel je objednávek tolik, že je ani nestíhá vyrábět. O pomoc požádá Robiho, to se ale „sekne“. Robi nemá jedinou chuť svému Lízátku pomoct. Merylin se proto bude muset obrátit na holky, které nejsou zrovna nejlepší pracantky.

Merylin se tedy daří, zato Robimu zrovna dvakrát ne, Konopásek začíná vypadat jako velký problém. Merylin ale tak jako tak potřebuje pomoci, a ta přijde z nečekané strany. Moniku Mlýnkovou napadne, že by Merylin mohl vypomoct její milenec, velký umělec Zoran. Ani tohle ale nebude pomoc, o kterou Merylin stojí…

Nový pár?

Mike se dal definitivně dohromady s Petrou. Marice se to samozřejmě ani za mák nelíbí a neváhá si do kuchaře rýpnout.

Jenže má asi v něčem pravdu. I Mike je totiž z nového vztahu lehce ve stresu. S Petrou sice chce být, zároveň je ale pořád ženatý s Klárou.

Jak to dopadne se Zoranem, zůstane Mike s Petrou a co Jardova půjčka? Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.