Česká kuchyně je vaše oblíbená? Pak se vám bude hodit kuchařka Česko na talíři

Jestli na Primě sledujete vedle Ohnivýho kuřete i jiné pořady zaměřené na vaření, dost možná je vám název Česko na talíři povědomý.

Tímto pořadem provázel šéfkuchař Jaroslav Sapík s herečkou Danielou Šinkorovou.

Každý nový díl každý týden přinesl krajovou specialitu, kterou vykouzlil mistr kuchař z místních surovin. Poté uvařil jeden typický pokrm známé osobnosti, která je s daným místem spjata. Na oplátku VIP osobnost zase předvedla některý ze svých vlastních špičkových receptů. Proto na stránkách knihy potkáte v nezvyklé roli herce, zpěváky, missky či moderátory a objevíte recepty na pokrmy, která by neměly být zapomenuty. Nezapomeňte na ně ani vy a pořiďte si tuto kuchařku přími nabitou klasickými recepty staročeské kuchyně!

Koupit si ji můžete v našem internetovém obchodě shop.iprima.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.