EXKLUZIVNĚ: Mrkněte se na všechny upoutávky k novému super seriálu Ohnivý kuře!

Ohnivý kuře (1) - upoutávka

Vysílání seriálu Ohnivý kuře se nezadržitelně blíží a vy máte nyní jedinečnou možnost prohlédnout si hezky pohromadě všechny upoutávky tohoto seriálu, abyste si mohli udělat obrázek, o čem že to Ohnivý kuře vlastně bude.

Kromě toho se samozřejmě také dozvíte, jaké zápletky vás čekají a s jakými herci se budete týden co týden v pondělí a ve středu večer na Primě setkávat!

Kromě ústřední dvojky Mikea a Buráka, tedy Jakuba Prachaře a Jana Dolanského, to bude třeba Petr Štěpánek jako tradiční hoteliér Karel Trébl, jeho tvrdohlavá vnučka Klára, kterou hraje Kristýna Leichtová, a příšerná snacha Renáta v podání Simony Babčákové.

Těšit se však můžete na mnohem více! Třeba na skvělé recepty. Vždy po odvysílání epizody totiž na webových stránkách seriálu Ohnivý kuře najdete recept, který v seriálu vařili Mike a Burák nebo jejich přátelé či konkurence. Recept uvidíte sice již v televizi na konci epizody, abyste si jej však mohli v klidu zapsat, dostanete ho krásně sepsaný s ingrediencemi a postupem na webových stránkách pořadu. A pozor, kromě klasického receptu se můžete podívat i na videorecept. V něm bude zkušený kuchař připravovat pokrm přímo před vámi, a vy tak budete přesně vědět, jak jej máte pro co nejlepší výsledek připravit.

Už se na Ohnivý kuře těšíte? Zkraťte si čekání upoutávkou:

Jak vás baví písnička k Ohnivýmu kuřeti?

A ještě jedna upoutávka na závěr:

Sdílejte článek