Hotel Grand pokračuje v tažení proti Ohnivýmu kuřeti

Konkurenční boj začíná v Janových Lázních nabírat na obrátkách. Hotel Grand si totiž absolutně nebude vůči Ohnivýmu kuřeti brát servítky.

V Ohnivým kuřeti všichni řeší, jak konkurovat Hotelu Grand. Padají různé nápady, nakonec za ně všechno vyřeší situace.

Budou muset na náměstí vymyslet stánek. Přesně to se totiž rozhodl udělat Svěcený!

Nápad to ale evidentně nebude dobrý ani na jedné straně. Burák se při prezentování ve stánku nastydne a asi se začne ozývat jeho bolavý zub. A co je ještě horší, v Kuřeti přestane fungovat elektřina. Že by konkurenční boj došel až tak daleko? Nebo je to jen blbá náhoda?

Jarda má v Ohnivým kuřeti výhrady

Manka se angažuje ve svém byznysu, na Jardu a Malvínu proto částečně spadne starost o kuchyň. Jardovi se to ale vůbec nelíbí.

Mance se zase nelíbí, že se začínají objevovat další a další komplikace se stavbou paštikárny. Vypadá to, že Viktor zdaleka není tak bezúhonný, jak se prezentoval.

Rorejs je za hvězdu

Rorejs se cítí pevný v kramflecích. Neustále leze k Robimu na přepadovku, a je dost sebevědomý. Aby také ne, po jeho záchranné akci na náměstí to vypadá, že se v Janových Lázních stane policejním náčelníkem. To se Robimu vůbec nelíbí, rozhodne se jednat.

Jenže tentokrát mu jeho vlivný přítel u policie nepomůže a Robi bude muset začít jednat na vlastní pěst. A to se mu vyplatí!

Po dlouhém dni v práci Burák zkolabuje! Jak to s ním dopadne? Sledujte Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.