Hotel Grand už je zase na prodej. Jak to?

Leoš a Klára Tréblovi se po konzultaci se zbytkem rodiny rozhodli Hotel Grand prodat, protože na jeho správu neměli energii. Nebylo to lehké, ale nakonec se zadařilo. Nyní to ale vypadá, že Grand poputuje opět do jiných rukou.

Leoš a Klára měli poměrně jasnou představu o tom, kolik za Grand chtějí. Tyhle peníze ale nikdo nechtěl dát. Až se objevil mladý podnikatel Radek, jehož partnerka Iveta se do hotelu zamiloval. A Radek nakonec zaplatil i onu vyšší požadovanou částku.

Okradený o všechno kromě Grandu

Jenže jak se ukázalo, Iveta byla než partnerka spíše propradná mrcha, která Radka okradla o všechny peníze a dokonce i o firmu. Jediné, co Radkovi zůstala, je tak paradoxně Hotel Grand, který vůbec nechtěl.

Navíc řeší problém, že nemůže vyplatit svého společníka ve firmě, kterého Iveta krádeží firmy okradla také. Rozhodne se proto Hotel Grand prodat.

Podaří se mu ale prodat jej za cenu, za jakou jej koupil? Pod cenu jít totiž nemůže, nemohl by vyplatit svého společníka...

Jak to s Hotelem Grand dopadne? Sledujte Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.