Hvězdy z Ohnivýho kuřete si užijte v novém pořadu televize Prima Pevnost Boyard!

Pamatujete si na slavnou francouzskou televizní soutěž Pevnost Boyard? Dočkala se lokálního zpracování v mnoha zemích a nyní díky televizi Prima konečně dorazila i do České republiky.

Pokud netušíte, o co v pořadu Pevnost Boyard jde, rádi vám to osvětlíme! Pětičlenný tým složený ze slavných osobností tu bude plnit ty nejnáročnější úkoly, které prověří jejich fyzičku i odvahu. Jejich hlavním cílem je pak uhodnout heslo k otevření trezoru a výhru potom věnují jedné z českých charitativních organizací.

Vůbec první soutěžní tým bude složený z herců ze seriálu Ohnivý kuře Kristýny Leichtové, Jakuba Prachaře a Jana Dolanského a doplní je Vojta Kotek a Hanka Kynychová.

Role moderátora se ujme oblíbený Libor Bouček a postavy legendárního otce Fury se zhostí Jan Rosák. Nezapomeňte se dívat v sobotu 3. září na Primě na Pevnost Boyard!

Veškeré informace a aktualizované novinky o pořadu se dozvíte na Facebookovém profilu Pevnost Boyard nebo na stránkách pořadu Pevnost Boyard!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.