Jan Dolanský alias Burák z Ohnivýho kuřete slaví čtyřicítku!

Co mu přejí jeho kolegové z Ohnivýho kuřete?

Přečtěte si narozeninový rozhovor s Janem Dolanským

Chystáte ke svým únorovým kulatinám nějakou oslavu?

Vůbec nevím, zatím na to ještě nemám myšlenky ani čas o tom přemýšlet.

Jste typ, který tyto věci sám plánuje, nebo se nechává překvapit okolím?

Já všeobecně nerad plánuji, abych byl upřímný. Takže se asi nechám překvapit. (smích)

Je pro vás letošní čtyřicítka nějaký zlom, nebo ji berete jen jako číslo?

Myslím, že to přišlo už daleko dřív. S věkem se samozřejmě některé věci mění, člověk začne být víc unavený, víc o některých věcech přemýšlí, ale to se, myslím, láme už někdy ve třiatřiceti.

Co byste si přál sám?

Přál bych si vydržet pracovní tempo, které je někdy opravdu veliké, aby hlavně moje děti a žena byli zdraví, což je asi to nejdůležitější, a samozřejmě i zbytek mé rodiny. Aby se neděly žádné hrozné věci a aby se téhle zemi začalo dařit trochu líp, protože to zatím vypadá na emigraci. Aby lidi začali přemýšlet a byli k sobě milí a vstřícní, aby se v politice míň lhalo, abychom se měli líp všichni.

Přání hereckých kolegů a kamarádů Janovi Dolanskému

Václav Kopta Přeji méně obav z toho, že se blíží jakási krize středního věku, tu už máš dávno za sebou. 40 je zlomový okamžik, neboj se 50, pak se to skutečně zlomí a teprve se začneš radovat ze svého dospívání. Takže, vzhůru hlavu a hlavně se neboj! To nejlepší máš teprve před sebou!

Jakub Prachař Přál bych ti, abys vzal peníze, co ti zbyly, které jsi ještě nerozdal mezi děti a ženu, a aby sis sedl do auta a jel na Šumavu aspoň na dva dny. To bych ti přál, to si zasloužíš.

Dana Batulková Tento rok bude čínským rokem psa, já jsem taky pes a máme v něm oba kulatiny. Doufám, že to bude hezký rok a že ten pejsek na tebe bude hodnej. Občas ho pohlaď a ať ti všecko vychází.

Eva Čížkovská Přeji ti, abys byl pořád takový pohodový a skvělý chlap, jakým jsi. A hlavně hodně zdraví, protože to je asi to jediný, co si člověk za nic nekoupí. A taky, aby nepřišla druhá míza. Tu teda nepřeju Lence.

Kristýna Leichtová K tvým krásným kulatinám přeju jenom to nejlepší, ať tě děti moc nezlobí a byl jsi moc šťastný. A ještě dalších 40 minimálně.

Ivana Korolová Nepropadej panice, protože 40 to je krásný! Mně bude letos 30 a taky jí nepropadám. Nicméně, vždycky je to krok do dalšího desetiletí. Hlavně si to užij, pořádně se opij a vzpomínej na nás v dobrém.

Richard Tesařík 40 let to seš vlastně normální junior. Zdraví tě Láďa Kovanda (jeho seriálová postava) alias Richard Tesařík nebo obráceně?

Roman Zach Vítám tě mezi námi 40níky. Není to tak strašný číslo, jak vypadá. Přeji ti, ať jsi takový, jaký jsi. A i když jsme si asi v 15 letech mysleli, že když je někomu 25, tak je strašně starej, není to pravda! Zůstaň pořád klukem, protože těch pánů je dost. A ty si takový klučičí, takže ať jsme pořád kluci, jací jsme.

Viet K tvému krásnému kulatému jubileu ti přeji hodně štěstí a zdraví. Jsi v podstatě na začátku toho krásného zralého života. Užívej si ho plným dechem a mysli na to, že život je krásný.

Bára Seidlová Narodil jsi se na svátek zamilovaných. Přeji ti, abys dokázal být navždy do všeho zamilovaný, aby sis plnil svoje sny a vždycky všechno dělal s radostí a s láskou.

Denisa Pfauserová Přeji ti, abys byl šťastný, spokojený, aby se ti splnila všechna přání, která máš. A aby jsi třeba také jednou v životě zažil opravdovou svatbu.

Míra Nosek Moc ti přeji, abys přestal trošku makat a měl trošku víc času na svoje děti a ženu, čímž nemyslím, že by ses jim nevěnoval. Ať se to zlepší, aby ses „vyklidnil“ a zjistil, že život může být taky i míň práce.

Lucie Polišenská Přeji ti, abys byl zdravý, spokojený, abys nebyl nadělanej jak dort a měl pořád tak skvělé kolegy, jako jsi měl v Kuřeti.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.