Jana přikročí v Ohnivým kuřetí k radikálnímu řešení problému Pavlínka

A chudák Radek, kterého si blondýnka hledí a snaží se ho získat jen pro sebe, bude jen koukat, čeho všeho je schopná!

Jana se snaží získat si Radka. Má pocit, že se jí to daří, ale faktem je, že Radek jejich vztah vidí trošku jinak. Jana si proto pozve kamarádku, aby Radka sledovala, co dělá.

Ač je Jana o svém vítězství přesvědčená, pořád jí hlodá v hlavě Pavlínka.

Radek totiž trochu vypadá, že má půvabné cukrářky plnou hlavu. Pavlínka se v současnosti snaží najít nový směr pro svoji kapelu a Radek jí chce v tomto ohledu pomoci a pozve ji do Grandu na schůzku se známým muzikantem. Jana se to ale dozví a odhodlá k agresivnímu řešení. Když přijde Pavlínka do Grandu za Radkem, Jana s ní udělá krátký proces!

Jarda Slepička má v Ohnivým kuřeti problém

Jardu začínají dohánět jeho dluhy v podobě pana Krtka, od kterého si půjčil na lihovar. Problém je, že lihovar nemá a peníze také, jen ty dluhy. Chudák Jarda nemá, kde peníze vzít. Pomoc se nabídne z nečekaného směru.

Krtkovi ale ani první splátka nestačí a Jarda se dostává do zoufalé situace, kdy chce rozprodávat své staré angličáky. Rve mu to srdce, ale co nadělá, když potřebuje peníze...

Nový pár?

Petra nikoliv svojí vinou srazila muže na sjezdovce. Je z toho trochu vedle, už je jí jasné, co v podobě situaci udělá bulvár.

Mike se Petrou dokonce sblíží, nedopadne to ale přímo dle jejich představ. Tím, že Petra začne mít z Mikea ne tak dobrý pocit, zkomplikuje Ohnivýmu kuřeti podnikatelský plán.

Robimu se komplikuje jeho plán s Konopáskem. Jako by nestačilo, že se Konopásek rozhodne celou svoji sbírku darovat galerii, ale navíc v dané galerii pracuje Rorejs jako ostraha, kterou vyšlou na kontrolu Konopáskova zabezpečovacího systému! Robi prostě od Rorejse nebude mít nikdy klid. Alespoň si ale může dělat beztrestně legraci z manželky starosty...

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 6. 2024

Berani, vaše flexibilita bude dnes podrobena zkoušce. Možná se budete kroutit a ohýbat, abyste se přizpůsobili konturám dne. Zjistíte, že pokud spojíte síly s mocnými hybateli, uděláte toho poměrně dost a budete úspěšní. Nenechte se zastrašit intenzitou emocí druhých lidí. Sílu naleznete ve svém klidném, uzemněném já.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.