Jana si na Verunu pozve v Ohnivým kuřeti právníka. Proč?

Odpověď je nasnadě, povedené sestřičce jde samozřejmě o peníze z výhry v televizní soutěži.

U Slepičků je „veselo“, Manka pořád hudruje na Jardu kvůli tomu, že přišel o své peníze kvůli lihovaru. Jarda ale kontruje, není si totiž úplně jistý, že její investice do Viktorova podniku byl dobrý nápad.

Jardovy pochybnosti se postupně přenesou i na Manku. Přichází Viktor všechno vyřešit a zdá se, že je vše v pořádku. Semínko pochybností zaseté v Mance ale vzkvétá… Začne se tedy o rekonstrukci paštikárny více aktivně zajímat.

Radkovi se kopírování Ohnivýho kuřete nelíbí

Radek si pořád není jistý tím, že chce mít ve svém hotelu Grand okopírované jídelní lístky a menu z Ohnivýho kuřete. Jenže Svěcený má jasno, chce přetáhnout zákazníky Kuřeti, a to co nejrychleji. Nelíbí se to ani zaměstnancům hotelu a hotelové kuchyně, ale Svěcený si postavil hlavu a nikdo nic nezmůže. Jarka dokonce pohrozí, že dá výpověď.

V Ohnivým kuřeti z toho kluci nejsou nadšení, ale co se dá dělat. Alespoň vyšlou na výzvědy Mariku společně s Adamem, aby menu v Grandu ochutnali. Přinesou jim i na ochutnání a Mikea s Burákem trochu klidní, že jejich kvalit menu v Grandu nedosahuje. I tak je ale Svěcený přesvědčený, že je to skvělý tah a už slyší cinkání peněz. Mike s Burákem dokonce vyrazí do Grandu si s vedením o jejich menu popovídat. Jak tenhle hovor dopadne?

Jana stále bojuje s Verunou kvůli penězům, které jí dle jejího názoru po právu náleží. Jana už toho začíná mít dost a rozhodne se zvolit válečnou stezku. Donutí otce, aby slíbil, že se za ni postaví, ať se děje, co se děje. To ale pan Jíša netuší, že si Jana pozve na Verunu právníka.

Rorejsovi se daří

Rorejs pracuje jako pochůzkář po Janových Lázních. Neustále má ale spadeno na Robiho. Jenže tohle tak zlehka nepůjde, jeho nadřízený nestrpí žádné solitérní akce v pracovní době. Aby se svého nadřízeného Lukeše zbavil, vymyslí spolu s jednou známou firmou velkou akci, která jej postaví do lepšího světla. A vypadá to, že díky tomu bude mít Robiho i Lukeše v hrsti.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.