Jana z Ohnivýho kuřete je pěkný grázlík. Verunu ale nerozhodí!

Zlobení nevyšlo

Verunina sestra Jana chce svůj podíl z finanční výhry z televizní soutěže. To ale Veronika kategoricky odmítá, nechce totiž, aby její sestra nabyla dojmu, že od života dostane něco zadarmo. Jenže to se Janě přestává líbit a plánuje velkou pomstu!

Jana chce od své starší peníze především proto, aby si mohla v Praze najít podnájem a nemusela dojíždět do školy vlakem či autobusem.Veruna chce ale svoji sestru trochu vychovat a peníze jí odmítá dát. Její mladší sestra se proto rozhodne jí život natolik znepříjemnit, že ji ještě sama a ráda do Prahy pošle.

Veruna z Ohnivýho kuřete si poradí

Například se rozhodne "pomoci" holkám v cukrárně s přípravou dortíků. Namísto klasického designu ale zvolí dost osobitý vzhled dortíků připomínající Halloween, tedy upíry, krev, usekané prsty či dortíky ve tvaru mozečku. Veruna se ovšem nedá a sestřičku naopak pochválí!

Myslíte, že se budou v cukrárně dortíky ale skutečně líbit? To se dozvíte v úterní epizodě, která výjimečně startuje až ve 21.15 po prezidentské debatě České hledá prezidenta.

Sdílejte článek