Jarda Slepička z Ohnivýho kuřete má utrum. Sexy servírku Malvína zatrhne

Jardovi jeho sestra Manka konečně povolila, že si do hospody může pořídit posilu. Mladou sexy servírku mu nicméně Malvína překvapivě zakáže.

Situace s Burákovou chutí se pořád nelepší. Mike zase řeší, co dělá Klára v Kanadě. V Ohnivým kuřeti nepanuje tedy zrovna dobrá nálada.

Ačkoliv Mike zrušil let do Kanady, snaží se vše nějak vymyslet, aby Ohnivý kuře přece jen mohl opustit, když Burák nemá chuť. Sehnat náhradního kuchaře na přechodnou dobu se mu ale nedaří. Karolína jej totiž odmítne ze zcela pochopitelných důvodů. Jenže Mike skutečně potřebuje do Kanady odjet. Jak se celá věc vyřeší?

Slepičkovi v Ohnivým kuřeti shánějí novou posilu

Jarda Slepička je unavený z každodenního koloběhu práce v hospodě. Nyní má ale motivaci, Manka mu konečně povolila pořídit si posilu – novou servírku. Zejména štamgasti z toho budou mít velkou radost!

Když ale štamgasti přivedou super sexbombu, která by mohla dělat servírku, Malvína překvapivě vybouchne!

Pavlína vyráží do Grandu omluvit se Radkovi. Sama má sice poměrně čisté svědomí, protože se jej snažila varovat, to, co si ale od Radka vyslechne, ji raní…

Veruna ale odhalí pravou podstatu problému. Pavlínka by Radka evidentně měla raději ráda, než „toho hulváta“ nenáviděla. Jenže podle ohlasů okolí to vůbec nevypadá, že by byl koncert nepovedený. Naopak, Pavlínčina kapela získala díky záznamu koncertů na internetu řadu fanoušků, kteří za ní vyrazí dokonce i do cukrárny, aby se s ní mohli vyfotit. Jen jestli Radek neprohloupil, když její kapelu zavrhl.

Konopásek, kterého chce Robi okrást, háže Robiho plánu dost klacky do cesty. Chce si pořídit speciální prostorový scanner, který zabezpečí jeho dům tak jako nic jiného. To ale Robimu do krámu moc nejde, Konopáskovi tedy bude muset nějak vysvětlit, že je to zbytečnost.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.