Jarda udělal v Ohnivým kuřeti první Slepičkovici. Jak bude štamgastům chutnat?

Jarda Slepička se v Ohnivým kuřeti opět vrhl do podnikání. Jak se mu zadaří tentokrát?

Jarda připravil první várku své pálenky. Tento produkt s příchutí piva nazval originálně Slepičkovicí, kterou chce dát okoštovat štamgastům v hospodě.

Manka je opět racionální

Manka ale z jeho počinu radost nemá, protože jí není jasné, kde Jarda sehnal zbytek peněz na koupi pálenice. Jasné jí je ale moc dobře, že z pálenice a půjčky na ní budou jen problémy. To ovšem Jarda nechce slyšet a opět je v „depce“ z toho, že mu jeho vlastní sestra nevěří.

Podívejte se na upoutávku:

Když dá Slepičkovici ochutnat štamgastům, všechny překvapí. Na rozdíl od piva se totiž tohle Jardovi opravdu povedlo! Jarda ale nemá zrovna dvakrát dobře ošetřenou legislativní stránku prodeje, a problémy na sebe proto nenechají čekat.

Robi v Ohnivým kuřeti v úzkých

Sekal je pořád v Janových Lázních a namířil si to rovnou do Robiho vinárny, kde si na něj chce počkat. Robi se ale se Sekalem setkat rozhodně nechce a z jeho přítomnosti je v šoku natolik, že dokonce ochotně sám přijde za Rorejsem. Ten se mu ale trošku vysměje a nechápe, proč že se tak strašně bojí. Robiho si chce prostě vychutnat, tak jako on si několikrát vychutnal jeho.

Vrahoun Sekal přemýšlí, jak se dostat k Robimu. Když zjistí, že módní stylista, který pomáhá Merylin prorazit, pomáhá s módou i jeho vlastní dceři, v jeho hlavě se zrodí plán. Dostat Robiho přes Merylin.

Nesnesitelné čekání

Hotel Grand přechází do nových rukou, Leoš a Klárou jej prodali zámožnému mladému podnikateli Radku Bodalovi. Ten Hotel Grand kupuje coby narozeninový dárek pro svoji přítelkyni Ivetu. Rovnou jí chce v Grandu uspořádat tu nejlepší narozeninovou párty. Věci ale nedopadnou podle Radkových představ..

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.