Jiřímu z Ohnivýho kuřete už definitivně hráblo! Zabarikáduje se v Grandu

Ohnivý kuře II (68) - upoutávka

Že Jiří není normální, to se všeobecně ví. Ve čtvrtečním Ohnivým kuřeti se zabarikáduje v hotelovém pokoji a Klára s Mikem pojmou oprávněn0 podezření, že chce v hotelu založit požár!

Kláře s Mikem se konečně daří zbavit se Jiřího a donutit jej, aby podepsal výpověď. Pokud tak neučiní, podají na něj trestní oznámení. Nejen za krádež hotelu, ale také za stalking. A to už by pro Jiřího znamenalo značné problémy.

Jediné, co chce, je Klára

Jemu už ale na ničem nezáleží, jediné, co chce, je Klára a je schopen pro ni udělat cokoliv. Dokonce se připoutá k hotelu Grandu a celou záležitost bude muset řešit policie. Ale i policie bude na Jiříka krátká.

Arnošt zahýbá!

Arnošt se chystá do vydavatelství domluvit vydání své nové knížky. Jenže Leoš nakonec zjistí něco zajímavého, namísto toho, aby měl schůzku s vydavatelem, prochází se po Janovkách s mladou, krásnou ženou. Leoš si chce s Arnoštem vše probrat.

Pro Buráka se v Ohnivým kuřeti všechno mění

Burák se dozví, že Veruna nechodí s řezníkem Kovandou. A bude z toho dost vedle! Když mu navíc Karolína řekne, že nechodila ani s Vojtou, leccos mu dojde. Rozhodne se tedy situaci řešit a zaskočí rovnou za Verunou. Jenže ta se nezachová podle jeho představ! A Burák se proto rozhodne, že se musí rozejít s Karolínou. Nebude to ale jednoduché…

Kohoutovi už začíná lézt na nervy Alenin dluh. A co hůř, Alena načapá Kohouta s milenkou a bude to pořádné čoromoro! Kohout se proto rozhodne zbavit se Alenina dluhu. Už s ní nechce nic mít!

Napínavou epizodu Ohnivýho kuřete sledujte ve čtvrtek od 20.15 na Primě!

Sdílejte článek