Johana prohledá v Ohnivým kuřeti Jirkovu kancelář. To, co najde, s ní otřese!

Ohnivý kuře II (61) - upoutávka

I přes pochybnosti, které má Johana o Denisovi a tom, co tvrdí o jejím bratrovi, se rozhodne stav věcí ověřit. A bude se hodně divit!

Robi si stále láme hlavu, jak to vymyslet s Merylin a Rorejsem, aby pokud možno on nemusel jít do vězení, ale ani jeho snoubenka. Zavolá proto svému starému známému Simonovi, trochu mafiánovi, který společně s jeho bodyguardem Tomem vymyslí super plán – přišít Rorejsovi fingovanou vraždu.

Nebude to ale jednoduché.

Denis začíná mít pocit, že se Jiřík začíná víc a víc brodit ve spirále bláznovství a snah o Kláru. Snaží se celou věc probrat s Johanou, jenže ta mu zprvu vůbec nevěří. Když se navíc vytasí na bratra s přímou otázkou, ten jí vysvětlí, že už o Kláru vůbec nemá zájem, ale naopak usiluje o recepční Mirku. Aby mu sestra uvěřila, klidně sehraje skvělou scénku.

Broněk nakonec skutečně zůstává bydlet u Kohouta s Alešem, a to ačkoliv Kohout své bývalé manželce díky Alenině výpomoci zaplatil alimenty. Kohout si bude muset vzít syna až do kuchyně a tam se Broněk pustí do vaření. Moc mu to ale zatím nejde…

Macátko i Mike si začínají všímat toho, jak se Burák snaží vyhýbat Veruně a snaží se z něj tajemství dostat. Burák je ale tajemný jako hrad v Karpatech! Je nicméně jasné, že se mezi Verunou a Burákem něco stalo. A když se Mike napřímo Buráka zeptá, jak to vidí, odvětí mu, že chce být s Karolínou. Asi… Na večerní oslavě to ale bude vypadat naprosto jinak!

Jiří chce po Denisovi, aby zjistil, kde Mike parkuje. Chce mu zkontrolovat stav brzd. Tady ale už Denis cukne, protože tohle už zavání kriminálem.

I když Johana Denisovi dlouho nevěřila, červíček pohybností v ní stejně zahlodá. Navíc když jí Denis řekne, že pokud ji zajímá pravda, Jiříkovy plány na Mikeovu destrukci najde v šuplíku jeho kanceláře. Johaně to nedá a do pracovny se vypraví. To, co tam najde, jí vyrazí dech!

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek