Junior vrací úder a klukům to v Ohnivým kuřeti pořádně zavaří!

Veruna in love

Junior nemůže Mikovi s Burákem zapomenout jejich nápad s vietnamskými bagetami, ani to, jak se jim podařilo odvrátit hrozící komplikaci s kontrolou. Ale protože je Junior samý jed, nemyslete si, že zas nevymyslí něco, co klukům zkomplikuje život...

Lázeňské vietnamské bagety jsou hodně výnosný byznys, a proto se ani při hrozících komplikacích s povolením Burák s Mike svého nápadu nezdávají. Jenže kontroly chodí stále častěji a vymýšlet vždy pokaždé nějakou habaďůru, než přijede oficiální majitel "bistra" Liu, je balancování na šikmé ploše... O jejich byznys se navíc začíná zajímat i Renáta Tréblová. Jako by nebylo málo, že jim život komplikuje její syn Junior.

A protože zlo v krvi se dědí, může vám být jasné, že tentokrát se kluci zaplétají do hodně velkých nepříjemností, při kterých bude hrát roli jeden zájezd turistů, nelegální bagety, kontrola, dokonce rada Macátko a v roli ušlechtilého zachránce právě Junior. Že nechápete? Tak se podívejte na dnešní epizodu a bude vám ten ďábelský plán jasný hned!

Co se týče ďáblů, v Ohnivým kuřeti je minimálně ještě jeden, a to bába Mašle. Její teror Olíka Slepičky pokračuje dál, a navíc ještě dále eskaluje. Olík je zkrátka chudák.

Těšte se taky na zamilovanou Verunu, řešení vztahů v rodině Tréblů (Karel Trébl se rozhodne zakročit a chce donutit svého syna Leoše, aby se konečně sešel s Klárou) a řádnou dávku humoru i dobrot:

Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky pomsta