Karel Trébl požádal Annu o ruku. Co se zvrtlo? Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Anna „Vidmer“ Karla Trébla doslova očarovala. A ačkoliv to vypadalo, že na ni nezabírá, opak je pravdou. Svým rozhodnutím požádat ji o ruku zaskočil úplně všechny.

Nejvíc ale asi Juniora, který se rozhodne, že musí zakročit. A nutno dodat, že Renáta ani Tom z toho moc radost mít nebudou.

Radovat se nebude ani Mike, který je kvůli Dejvovi opět v průšvihu. Naštěstí má kamarády mezi známými šéfkuchaři, kteří ho vytáhnou z bryndy.

Veronika s Klárou zase nebudou vědět, kam dřív skočit, od doby, co Veruna dělá televizní cukrářskou soutěž, totiž zakázek exponenciálně přibývá. Zvládnou to holky? Dívejte se na Ohnivý kuře!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.