Kdepak playboy Mike, ale Burák se v Ohnivým kuřeti sblíží s Klárou!

Ohnivý kuře (9) - upoutávka

Jeden by to nečekal, na Kláru Tréblovou si pomýšlel spíš Mike, jako ostatně na každou sukni v Janových Lázních... Kláry se ale bude týkat daleko víc událostí ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete. Dívejte se ve 20.15 na Primu!

Klára se stále není schopná přenést přes to, že se její dědeček nabídl, že bude Didi platit školu. A vůbec nejhorší na tom všem je společná večeře, kterou si Karel Trébl na zpupné vnučce vymohl.

Nedá se zkrátka nic dělat, protože pro Trébla nejstaršího je rodina základ, a když si zamane, že budou všichni pospolu, tak budou. Hodně velký vítr z toho bude mít i jeho syn Leoš, který musí o nečekané návštěvě informovat svoji panovačkou manželku Renátu. To bude pěkně těžký oříšek!

Ani Mike s Burákem to nebudou mít snadné. Po vynuceném podpisu smlouvy ohledně lázeňských baget pro Juniora by se měli v kuchyni co otáčet. Na druhou stranu si tak ale můžou dovolit kašlat na Roberta Dražana, protože ve smlouvě mají přece bagety a nic jiného. Robertovým buzeracím na place se tak jenom smějí. A to vyvolá spory mezi Juniorem a Robertem... Kluci se navíc dozví, jak je Junior vypekl s drahým vínem. Pěkně ho ale vypečou taky!

Sdílejte článek