Kdo je stalker? Podezření v Ohnivým kuřeti padá na Marka

Ohnivý kuře II (34) - upoutávka

Klára a vlastně celé její okolí žije stalkerem, který, jak se zdá, ji nemíní přestat pronásledovat. A vypadá to, že se konečně dozvíme, kdo je onen pronásledovatel…

Mike se naštve na Jiřího, jenž původně nechtěl, aby o jejich společném tažení proti tajemnému neznámému Mikeovi říkala. Zcela oprávněně se totiž Jiří domnívá, že Mike bude chtít do případu zatáhnout policii. Proč se tomu Jiří tak brání?

Nakonec se rozhodne Kláře již v boji se stalkerem nepomáhat. Jenže mu dojde, že Kláru má rád a chce jí pomoci bez ohledu na Mikea. Jenže jaká je jeho skutečná motivace? To se dozvíte v následujících epizodách Ohnivýho kuřete.

Natáčení bude problém

Slávka Hrubešová a Veruna se chystají na natáčení soutěžního pořadu, v němž figurují jako matka s dcerou. Veruna už se se svojí rolí zcela smířila. Problém ale vyvstane, když se obě soutěžící dozvědí, že natáčení nebude probíhat v cukrárně, ale „u nich doma“. Jenže kde by tak to „jejich společné doma“ mělo být? Vypadá to, že se bude muset natáčet u Veroniky doma. Což bude ale dost obtížné, vzhledem k tomu, že má u sebe zrovna ubytovaného svého otce a sestru Janu. Jen ta představa, jak se tam setká její skutečný otec a „soutěžní matka“ Hrubešová je krajně komická!

Leoš už má plné zuby Soniny matky. Stěžuje si, že spolu nemohou být ani chvíli sami a skoro-tchyni má pořád za zadkem. Vadí mu už její veškerá přítomnost a i když paní Janáková myslí všechno vlastně docela dobře, nemůže ji už vystát. Kdo by se mu ale divil!

A Aleš se konečně dozvídá, že Kohoutova taktika zabrala a ještě než odletí na Mars, zanechá na sebe na Zemi odkaz v podobě potomka…

Dívejte se na Ohnivý kuře ve čtvrtek ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek