Kohout dostane v Ohnivým kuřeti pořádnou nakládačku. Vlastně několik nakládaček

Ohnivý kuře II (77) - upoutávka

Kohout je z Ohnivýho kuřete rozhodně největší milovník žen. Není se proto čemu divit, že se mu to občas trochu vymstí. Tentokrát v tom ale bude docela nevinně.

Robi v Janovkách náhodou potká Buriana, komplice Sekala. Podle Rorejse, který má ale Robiho bezpečnost na starosti, se tváří, že je všechno v pohodě. V pohodě ale není vůbec nic. Od Buriana se posléze dozví, že Sekal vypsal na jeho hlavu půlmilionovou odměnu. Aby jej nepráskl Sekalovi, chce po Robim milion. Do celé záležitosti se ale vloží policie.

Zamilovaný Luky

Karolína řeší pohřeb své tety a opět není čas na to, aby si s ní Burák mohl promluvit o jejich vztahu a rozchodu. Ani Karolína to nemá jednoduché a stále se potácí mezi Burákem a Lukym.

Alena odjíždí na služební cestu a Kohout už žhaví linku na své milenky. Toho je přece třeba využít! Čeká ho ale pěkně bouřlivý den.

Dostane řádnou nakládačku od jednoho z manželů oplodněných žen, který pojal pocit, že ho žena s Kohoutem podvedla. Tím ale Kohoutovo strastiplné období zdaleka nekončí, nezůstane totiž u jediné nakládačky.

Další Krudenc v Ohnivým kuřeti

Leošovi se začíná blýskat na ještě horší časy. Do jeho života totiž vstupuje další z rodu Krudenců, Arnoštův bratr Alois. Kupodivu bude Leošovi velmi sympatický, protože si dělá legraci z Arnošta a konečně je terčem žertů někdo jiný než on sám.

Samozřejmě to neskončí nijak jinak, než se Alois přistěhuje k nim do bytu. Prvotně sice pouze na jednu noc, jenže jak už to známe, jednou nocí to pouze začíná. Leoš tedy zaujme proaktivní přístup.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek