Kohout se v Ohnivým kuřeti normálně zabouchnul. Do Táni!

Vypadá to, že původní sázka s Jardou Slepičkou přerostla v něco úplně jiného...

Veruna i Mike se bojí o Buráka, nikdo neví, co s ním vlastně je.

Nepustí za ním totiž dokonce ani Šimona.

Když už ho za Burákem konečně pustí, nemá dobré zprávy. Burák nereaguje na léčbu. Farář hlavně neví, jak má celou věc podat Veruně. S Burákem to totiž vůbec nevypadá dobře.

Finanční trable v Ohnivým kuřeti

Manka začala mít obavy o svou investici a požádá Jardu, aby jí dal kontakt na soukromého detektiva, aby si Viktora a jeho situaci pořádně proklepla. Zaskočí ji ovšem situace, kdy po ní začne vymáhat peníze věřitel Viktora… Nepomůže tomu ani zjištění detektiva. Vypadá to, že u Slepičků skončí bez peněz.

Roman Kohout se stále snaží získat si sympatie Táni. Po posledním fiasku to ale nevypadá, že by sázku o to, zda svede nebo nesvede krásnou servírku, mohl vyhrát. Dokonce se vydá za Alenou, aby mu poradila, jak na Táňu.

Soňu zaskočí nečekané krvácení, ona i Leoš se bojí, zda je miminko v pořádku. Paní Janáková si nakonec dá jedna a jedna dohromady a dojde jí, že už by Soňa měla být ve čtvrtém měsíce, ale pořád to tak nevypadá. Vydedukuje proto, že první dítě Soňa potratila. Od té doby s ní bude jednat jako v bavlnce.

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.