Kohout zažije v Ohnivým kuřeti řadu odmítnutí. Bude vám ho líto!

Že by začaly mlít boží mlýny a Kohoutovi se konečně vrátí to, jak se za celá léta choval k ženám? Úterní Ohnivý kuře vám to ukáže.

Didi je na Danově svatbě, Klára přemýšlí, že by jí zatím udělala nový pokojíček, o kterém sní. Mike bohužel nemá čas, aby Kláře pomohl, takže na to bude chudák holka sama. Mezi ní a Mikem to začíná trošku skřípat, Mike totiž na Kláru nemá vůbec čas a nedodrží nic, co jí slíbí…

Rozchod v Ohnivým kuřeti

Leoš má doma tichou domácnost. Od doby, co se Alois a Arnošt rozhodli odstěhovat z města, má doma zase „nakýblovanou“ paní Janákovou. Tohle je totiž podle ní rozchod.

Soňa navíc klade Leošovi za vinu rozchod její matky. To Leoš nemůže nechat jen tak a rozhodne se zakročit a dát Arnošta s paní Janákovou opět dohromady. Nebude to ale jednoduché a pro Leoše to bude mít dalekosáhlé důsledky.

Pája má utrum. Nebo Merylin?

Merylinin stylista Pája má pro nadšenou módní návrhářku skvělou zprávu – domluvil jí spolupráci s Renatou Kohoutovou, stylistkou, která obléká ty největší celebrity. Jenže Robimu se tenhle nápad moc nezamlouvá. Robi chtěl z Janovek odjet před nedávnem, teď už se ale do Prahy hnout nechce. Tohle vypadá na pořádný partnerský spor. Robimu dokonce nebude qani vadit snížit se ke lži, aby se Páji zbavil.

Jenže Pája překvapí, nenechá ze sebe dělat blázna. Že by to byl on, kdo bude mít nakonec poslední slovo?

Chudák Kohout

Kohout si užívá konec „manželství“ s Alenou. Jak to ale vypadá, pšenka mu nepokvete. Žádnou ze svých „dam“ nemůže sehnat. Vypraví se dokonce lovit do místních rybníčku, to se mu ale vymstí!

Ve finále by snad byl rád i za Alenu. Ale ouha, ta mu dá košem. Tohle musíte vidět. Dívejte se v úterý od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.